HAKKIMIZDA

Özkan Fidancılık olarak fidancılık sektöründe yılların verdiği bilgi ve deneyime dayalı olarak çalışmaya devam ediyoruz.Her geçen gün sizlerinde sayesinde daha çok büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Amacımız müşteri memnuniyeti olmakla beraber müşterimize en iyiyi ve daima kaliteyi sunmaktır.

Özkan Fidancılık olarak bu kararlığımızı devam ettirmekle beraber kaliteyi en uygun fiyata sunmaktan gurur duyarız. önümüzdeki zaman zarflarında da şirketimiz ürün yelpazesini geliştirmeye devam edecek kalitesini ve kendine güvenini koruyacaktır. sertifikalı ve cinsine uygun üretim ve satışını yapmaya devam edecektir. Bundan önce böyleydi bundan sonrada boyle olacaktır. Adımız güvencemizdir.Yenilikçilik
Sektörümüzün yönlendiricisi ve öncüsüyüz. Her zaman mükemmel ürünler geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız. Gelecekte de daha iyiyi üretmekte belirleyici olmak istemekteyiz.

Verimlilik
Firma yapımız gereği, kısa ama sağlam adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz. Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat ve performans oranı yansıtmaktayız.

Dürüstlük
Bağımsız özel bir şirketiz. Karşılıklı başarıyı hedefleyerek, müşteri ve tedarikçilerimizle dürüst ticari ilişkiler kurmaktayız. Şirket çalışanlarımızın değerini biliyoruz ve onlarla şeffaf ve güvenilir bir iletişim kurmaktayız. Bir takım olarak hedef odaklı çalışıyoruz. Yetenekli ve istekli çalışanlara gelişim imkanları sunmaktayız.

Uluslararası Yapımız
Uluslararası oryantasyonlu bir firmayız. Global pazar, düşünme ve ticari faaliyet biçimimizi şekillendirmektedir. Ürünlerimiz uluslararası pazarların taleplerini karşılamaktadır.

Komple Ürün Programı
Her ihtiyaca ve talebe uygun komple bir ürün programı sunmakta, müşterilerimize kapsamlı hizmet desteğinde bulunmaktayız. Ürünlerimiz güvenilir kaliteli en yüksek ürün potansiyeline ve Pazar payına sahip ürünlerdir.

Güvenilirlik
Güvenilir bir işletmeyiz. Bütün ürünlerimizin arkasındayız. İşletmemiz sahip olduğu güçlü müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir işletme olduğunu her yerde ıspatlamaktadır.© Copyright 2018 Design By İLTAWEB